Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Aktualności
Raybaca IOT Technology Co.,Ltd
Dom ProduktyAnimal ID Microchip

Etykieta identyfikacyjna RFID dla psa w szklanej tubie, mikrochip do śledzenia zwierząt i zwierząt 4 x 23 mm

Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Kupiłem kolczyk ET-01-UHF dla naszych bydła mlecznego, jest bardzo łatwy w montażu, działa przy złej pogodzie bez problemu, dzięki!

—— Patrick John

Sprawdziłem, czy przesłałeś mi mobilny terminal Andriod PDA45, produkty bardzo ładne i wartościowe dla naszych zwierząt, bardzo zadowolony z tej współpracy!

—— Nikola Plavsic

Cześć kochanie, jakość aplikatora tagów jest bardzo dobra, dobre nacięcie i wygląd, używasz aplikatora z dobrym materiałem, podoba mi się.

—— ANTONIO ORTIZ VILLANO

Otrzymuję wszystkie towary, a twoja mikrochipowa strzykawka jest bardzo dobra i dobrze zapakowana, dzięki, jak powiedziałeś, taka sama jakość!

—— Wagner Tina

Bardzo fajny serwis, a towary są wartościowe, nigdy nie miej złych klientów zgodnych z moim rynkiem!

—— Przemysław Kaszewski

Im Online Czat teraz

Etykieta identyfikacyjna RFID dla psa w szklanej tubie, mikrochip do śledzenia zwierząt i zwierząt 4 x 23 mm

Glass Tube Dog RFID Identity Tag , 4 X 23mm Animal and Pet Tracking Microchip
Glass Tube Dog RFID Identity Tag , 4 X 23mm Animal and Pet Tracking Microchip Glass Tube Dog RFID Identity Tag , 4 X 23mm Animal and Pet Tracking Microchip Glass Tube Dog RFID Identity Tag , 4 X 23mm Animal and Pet Tracking Microchip Glass Tube Dog RFID Identity Tag , 4 X 23mm Animal and Pet Tracking Microchip

Duży Obraz :  Etykieta identyfikacyjna RFID dla psa w szklanej tubie, mikrochip do śledzenia zwierząt i zwierząt 4 x 23 mm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Raybaca
Orzecznictwo: ICAR, ISO9001
Numer modelu: RBC-B4x23

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 szt
Cena: Can be negotiated
Szczegóły pakowania: Standardowe kartony eksportowe
Czas dostawy: 7 dni roboczych
Zasady płatności: D / P, L / C, D / A, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Możliwość Supply: 10000 sztuk na miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar wiórów: 4x23mm Frytkowy rodzaj: Czytaj i pisz
częstotliwość: 134,2 Khz Protokół: ISO 11785 oraz ISO 11784 / FDX-B
Napisz Times: > 1000000 razy wymiar: Około 4mm długość: około 23mm
High Light:

szklana przywieszka RFID

,

mikroczip do śledzenia zwierząt domowych

Etykieta identyfikacyjna RFID dla psa w szklanej tubie, mikrochip do śledzenia zwierząt i zwierząt 4 x 23 mm

 

Podstawowy opis


Chip identyfikacyjny psa 4x23mm Mikrochip śledzący od funkcjonariuszy kontroli zwierząt Etykieta bioelektroniczna szklanej tuby, odpowiednia do hodowli zwierząt: kotów, psów, koni, świń, krów, owiec, królików, osłów, małp, lisów, arowanych itp., Etykieta elektroniczna szklanej tuby jest podzielona na czytelną i tylko do odczytu .Maksymalna pojemność pamięci to 2Kbity, która jest produkowana zgodnie z biochemicznymi materiałami medycznymi.Jest zgodny z normą ISO11784 / 85 i przyjmuje najbardziej zaawansowany materiał ze szkła biologicznego, który skutecznie zapobiega dysocjacji i odrzuceniu przez zwierzę.

Opis produktu

 

RBC-B4x23 Parametry mikroczipa do identyfikacji zwierząt
Rozmiar wiórów 4x23mm
Frytkowy rodzaj Czytaj i pisz
Częstotliwość (dostosuj) 134,2 KHz
Protokół ISO 11785 oraz ISO 11784 / FDX-B
Napisz Times > 1000000 razy
Wymiar Średnica około 7mm Długość: około 15mm
Materiał Pokrycie powłoki z materiału biologicznego, Bio-szkło, antybakteryjne, antyalergiczne antystatyczne antyelektrostatyczne, anty-ciśnienie powyżej 5000 V
temperatura robocza -20 ° C ~ 50 ° C Temperatura przechowywania: -40 ° C ~ 70 ° C
Czas pracy > 20 lat
Czytaj zakres 40 - 500 mm
Kolor strzykawki biały materiał strzykawki
Materiał opakowaniowy z polipropylenu Etui do sterylizacji klasy medycznej Sterylizacja strzykawek gaz EO
temperatura robocza -10 ° C - 45 ° C
Temperatura przechowywania -20 ° C - 50 ° C
Okres ważności 10 lat
 

Etykieta identyfikacyjna RFID dla psa w szklanej tubie, mikrochip do śledzenia zwierząt i zwierząt 4 x 23 mm 0

 

ZAMicrochipStrzykawka jest identyfikacjązintegrowany obwódumieszczone pod skórą zwierzęcia.Chip, mniej więcej wielkości dużego ziarna ryżu, wykorzystuje pasywną technologię RFID (Radio Frequency Identification) i jest również znany jako znacznik PIT (Passive Integrated Transponder).

 

Schroniska dla zwierząt, Funkcjonariusze ds. kontroli zwierząt i lekarze weterynarii rutynowo poszukują mikroczipów, aby szybko zwrócić zagubione zwierzęta właścicielom, unikając wydatków na zakwaterowanie, żywność, opiekę medyczną, wymianę i eutanazję.Wiele schronisk umieszcza żetony we wszystkich wypartych zwierzętach.

 

Mikrochipy są również używane przez hodowle, hodowcy, brokerzy, trenerzy, rejestry, grupy ratownicze, humanitarne społeczeństwa, kliniki, gospodarstwa, stajnie, kluby i stowarzyszenia zwierząt, badacze, i sklepy zoologiczne.

 

Etykieta identyfikacyjna RFID dla psa w szklanej tubie, mikrochip do śledzenia zwierząt i zwierząt 4 x 23 mm 1

 

 

Animal ID Microchip FAQ

P: Mojemu zwierzakowi wszczepiono dwa mikroczipy o różnych częstotliwościach.Czy muszę mieć jeden usunięty?Czy będą sobie przeszkadzać?Który mikroczip zostanie wykryty przez skaner?

ZA:Nie, nie musisz usuwać jednego z mikroczipów i nie, nie będą one ze sobą kolidować.Mikroczip wykryty przez skaner będzie zależał od używanego skanera - jeśli jest to skaner uniwersalny (czytający do przodu i do tyłu), prawdopodobnie wykryje każdy chip, gdy jest nad nim przesuwany.Aby wykryć drugi chip, skaner należy zresetować i przesunąć nad obszarem, w którym się znajduje.Jeśli jest to skaner, który odczytuje tylko jedną częstotliwość mikroukładu, wykryje tylko mikrochip o tej określonej częstotliwości i nie wykryje ani nie odczyta drugiego mikroczipa.

Jeśli wiesz, że zwierzę ma wszczepiony więcej niż jeden mikroczip, upewnij się, że informacje z bazy danych są aktualizowane dla każdego mikroczipa.Ludzie nie zakładają rutynowo, że istnieje więcej niż jeden mikroczip (ponieważ jest to bardzo rzadkie), więc będą próbować znaleźć właściciela na podstawie numeru rejestracyjnego mikroczipa, który wykryją.

 

P: Moje zwierzę ma wszczepiony mikroczip 125 kHz w standardzie niezgodnym z ISO i chcę, aby został wszczepiony w standardzie ISO, mikroczip 134 kHz.Czy mogę to zrobić?
ZA:Oczywiście że możesz.Oba chipy będą działać normalnie.Jeśli zwierzę zostanie przeskanowane za pomocą skanera, który odczytuje tylko chipy 125 kHz, zostanie wykryty tylko chip 125 kHz.Jeśli zwierzę zostanie zeskanowane za pomocą uniwersalnego skanera (odczytującego do przodu i do tyłu), może wykryć jeden lub oba chipy oddzielnie (więcej informacji znajdziesz w pytaniu powyżej).

 

P: Przeprowadzam się do kraju, który wymaga chipów ISO, a moje zwierzę nie ma chipa ISO lub w ogóle nie ma mikroczipa.Co muszę zrobić?
ZA:Twoje zwierzę będzie musiało zostać wszczepione z mikroczipem ISO, zanim zostanie wpuszczone do tego kraju.Ale to nie jedyna rzecz, którą musisz wiedzieć: kraje różnią się znacznie pod względem zasad importu, w tym różnych przepisów dotyczących wymaganych szczepień i okresów kwarantanny po przybyciu zwierzęcia do tego kraju.Jeśli przeprowadzisz badania i przygotujesz się, przeniesienie Twojego zwierzaka może przebiegać bezproblemowo.Skontaktuj się z krajem pochodzenia, aby określić jego wymagania dotyczące mikroczipów, a także szczepień, certyfikatów itp. Alternatywnie możesz skontaktować się z doświadczonym dostawcą zwierząt, który jest dobrze zaznajomiony z procesami i przepisami dotyczącymi transportu zwierząt.

 

P: Przeprowadzam się do kraju, który wymaga chipów ISO, a moje zwierzę ma chip ISO.Co muszę zrobić?
ZA:Ogólnie rzecz biorąc, Twój zwierzak nie będzie potrzebował kolejnego mikroczipa, aby dostać się do tego kraju;jednakże podczas planowania relokacji należy sprawdzić przepisy dotyczące importu zwierząt w kraju docelowym.To nie jedyna rzecz, którą musisz wiedzieć: kraje różnią się znacznie pod względem zasad importu, w tym różnych przepisów dotyczących wymaganych szczepień i okresów kwarantanny po przybyciu zwierzęcia do tego kraju.Jeśli przeprowadzisz badania i przygotujesz się, przeniesienie Twojego zwierzaka może przebiegać bezproblemowo.Skontaktuj się z krajem pochodzenia, aby określić jego wymagania dotyczące mikroczipów, a także szczepień, certyfikatów itp. Alternatywnie możesz skontaktować się z doświadczonym dostawcą zwierząt, który jest dobrze zaznajomiony z procesami i przepisami dotyczącymi transportu zwierząt.

 

Jakie zwierzęta muszą używać strzykawki z mikroczipem?

gt-333

  • Zwierzęta hodowlane: krowa, owca, świnia

  • Zwierzęta domowe: kot, pies, królik
  • Dzikie zwierzęta: jeleń, łoś, jeleń bielik, fretki, fretki czarnogłowe, węże, jaszczurki, ropuchy, żaby, szympansy
  • Zwierzęta laboratoryjne: szczury, myszy
  • Duże Zwierzęta: Tygrysy, Niedźwiedzie, Słonie, Niedźwiedzie Gizzly
  • Ryby: arowana azjatycka, ryby wyhodowane w niewoli, ryby rzadkie, aligatory, rekiny, wieloryby
  • Zagrożone zwierzęta: pingwiny, żółwie, żółwie lądowe Gaint, pancerniki

Jak to wstrzyknąć?

1, zeskanuj zwierzę, upewnij się, że w Twoim zwierzaku nie ma mikroczipa
2, upewnij się, że opakowanie jest nieuszkodzone, a następnie otwórz opakowanie
3 wyjmij strzykawkę i kody kreskowe
4, wyjąć czerwoną kartę ograniczającą strzykawki i otworzyć wieczko. Uwaga: Pamiętaj, że końcówki igły nie wolno opuszczać, aby zapobiec wypadnięciu mikroczipów.
5, wysterylizuj części zwierząt, którym zostanie wstrzyknięty jod
6 lewą ręką chwyta skórę i prawą ręką przytrzymuje strzykawkę, a igła jest ustawiona pod kątem 15 stopni do skóry.
7, prawa ręka popycha strzykawkę na dno i słychać kliknięcie, a następnie wacikiem przytrzymać miejsce wstrzyknięcia i delikatnie wyciągnąć igłę.
8, przytrzymaj miejsce wstrzyknięcia przez 10 sekund wacikiem, który jest dobry do zamknięcia rany.
9, za pomocą skanera do odczytu chipa
10, wyświetli 15 numerów ID na skanerze

 

Mikroczip będzie służył Twojemu zwierzakowi przez całe życie dzięki trwałej identyfikacji

 

high quality


Nasze Usługi:
1. Wygodne: całodobowa sprzedaż / obsługa posprzedażna online lub telefonicznie
2. Zapewnienie jakości: Omówimy z Tobą i dostarczymy najlepszą jakość, która będzie odpowiednia na Twój rynek
3. Szybka dostawa: czas to pieniądz, obiecujemy, że zawsze dostarczymy towar szybciej niż inni
4. Zgodnie z rysunkami klientów, niestandardowe specyfikacje są mile widziane
5. Niskie MOQ, małe zamówienia mogą być akceptowane.

Zdjęcia produktów

Etykieta identyfikacyjna RFID dla psa w szklanej tubie, mikrochip do śledzenia zwierząt i zwierząt 4 x 23 mm 4Etykieta identyfikacyjna RFID dla psa w szklanej tubie, mikrochip do śledzenia zwierząt i zwierząt 4 x 23 mm 5Etykieta identyfikacyjna RFID dla psa w szklanej tubie, mikrochip do śledzenia zwierząt i zwierząt 4 x 23 mm 1

 

 

gt-555

 

 

 

 

 

 

 

gt-99

Etykieta identyfikacyjna RFID dla psa w szklanej tubie, mikrochip do śledzenia zwierząt i zwierząt 4 x 23 mm 9

ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE LUB SPRAWDZIĆ STAN MAGAZYNOWY PROSIMY O KONTAKT

 

Znakomity

Jako firma technologiczna specjalizująca się w zarządzaniu produktami IOT RFID i powiązanym oprogramowaniem systemowym w przemyśle zwierzęcym, Raybaca IOT Technology Company od lat zajmuje czołowe miejsca w krajowych branżach powiązanych.Nasze główne produkty obejmująTagi uszne RFID, czytniki RFID LF / HF / UHF, chipy, transpondery, sprzęt sieci bezprzewodowej i tak dalej.

 

Szczegóły kontaktu
Raybaca IOT Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Christine

Tel: 008618156055733

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)