Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Aktualności
Raybaca IOT Technology Co.,Ltd
Dom

Raybaca IOT Technology Co.,Ltd

Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Kupiłem kolczyk ET-01-UHF dla naszych bydła mlecznego, jest bardzo łatwy w montażu, działa przy złej pogodzie bez problemu, dzięki!

—— Patrick John

Sprawdziłem, czy przesłałeś mi mobilny terminal Andriod PDA45, produkty bardzo ładne i wartościowe dla naszych zwierząt, bardzo zadowolony z tej współpracy!

—— Nikola Plavsic

Cześć kochanie, jakość aplikatora tagów jest bardzo dobra, dobre nacięcie i wygląd, używasz aplikatora z dobrym materiałem, podoba mi się.

—— ANTONIO ORTIZ VILLANO

Otrzymuję wszystkie towary, a twoja mikrochipowa strzykawka jest bardzo dobra i dobrze zapakowana, dzięki, jak powiedziałeś, taka sama jakość!

—— Wagner Tina

Bardzo fajny serwis, a towary są wartościowe, nigdy nie miej złych klientów zgodnych z moim rynkiem!

—— Przemysław Kaszewski

Im Online Czat teraz

Raybaca IOT Technology Co.,Ltd

1 2 3 4
Raybaca IOT Technology Co.,Ltd Raybaca IOT Technology Co.,Ltd Raybaca IOT Technology Co.,Ltd Raybaca IOT Technology Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Raybaca
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2009
pc Export : 20% - 30%

 

 

Raybaca IOT Technology Co., Ltd..została założona w 2009 roku, ponad 11 lat doświadczenia w produkcji RFID,specjalizuje się w produkcji RFID, sprzedaży produktów RFID w IOT oraz opracowywaniu i obsłudze odpowiednich projektów oprogramowania systemu RFID.Od momentu powstania firma obsługuje własną markę Raybaca, posiadającą wiodącą i solidną siłę technologiczną w zakresie rozwoju technologii i oprogramowania w produktach oprogramowania RFID.Ustanowiła bliskie relacje z różnymi producentami i dealerami z tej linii, a produkcja i sprzedaż produktów zajmują czołowe miejsca w krajowym przemyśle, a udział w rynku jest stabilny i stabilny.Witamy w Raybaca World i zbuduj współpracę typu Win-Win.

Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd profil firmy 0

 

Usługi świadczone przez Raybaca, w tym: usługi oprogramowania do zarządzania zwierzętami, zarządzanie hodowlą i śledzeniem zwierząt, rozwiązania RFID, rozwój oprogramowania, wsparcie techniczne RFID itp.Nasze produkty obejmują głównie: kolczyki owcze, kolczyki do uszu bydła, kolczyki do świń, normalne kolczyki do uszu, kolczyki RFID, LF / HF / UHF / HDX / NFC itp. Czytnik RFID LF / HF. / UHF, chipy, ( 2,12 * 12 mm 1,25 * 7 mm 1,4 * 8 mm itd.) Transpondery, strzykawka z chipem, śledzenie GPS, aplikator itp.

 

Fabryka

Posiadamy własną fabrykę, zaawansowany sprzęt i profesjonalne zespoły.możemy dostarczyć OEM (producent oryginalnego Wyposażenia) i ODM (Producent oryginalnego projektu)Jeśli chcesz dostosować, nasz projektant i producent sprostają Twoim wymaganiom。

 

Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd profil firmy 1

Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd profil firmy 2

 

 

 

Certyfikat

 

Aby zapewnić jakość i stabilność produktów, używamy najbardziej zaawansowanego sprzętu do produkcji i testowania,

Posiadamy certyfikat ICAR (International Committee for Animals Recording).

Certyfikat CE (CONFORMITE EUROPEENNE) i inny certyfikat w Chinach.

 

Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd profil firmy 3

 

 

 

Jakość produktów i dobra reputacja, nasze produkty są nie tylko udaną sprzedażą w Chinach i zostały wyeksportowane do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemcy, Japonia, Włochy, Rosja, Japonia, Korea Południowa, Turcja, Brazylia , Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i innych krajach, produkty te są bardzo mile widziane i chwalone.

Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd profil firmy 4

 

Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd profil firmy 5

Chiny Raybaca IOT Technology Co.,Ltd profil firmy 6

Nasz cel jest prosty: sprzedawać najlepsze produkty w najlepszych cenach i zapewniać obsługę klienta.Osobiście poznajemy każdego z naszych klientów i wiemy, jak odkryć, że najcenniejszą częścią naszej działalności jest profesjonalność, która pomaga innym osiągać ich cele.

 

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych produktów, prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania i czekamy na współpracę z Tobą.

 

Szczegóły kontaktu
Raybaca IOT Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Christine

Tel: 008618156055733

Faks: 86-551-6899-3871

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)